Лісівники Хмельниччини долучилися до Всесвітнього дня прибирання

Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day» відбувся 18 вересня. За попередніми даними, в ньому взяли участь 180 країн, у тому числі й наша держава. Підприємства Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства теж  долучилися до акції, яка покликана привернути увагу  до проблем з відходами в навколишньому середовищі.

Великий обсяг робіт виконав Славутський лісгосп. Центральною локацією  заходу стала траса Хмельницький – Рівне, на відрізку, що пролягає через Славутське та Крупецьке лісництва. З обочин дороги і з  насаджень лісівники винесли  понад 20 великих мішків із сміттям.
     Працівники лісового господарства долучилися й до  Міжнародного дня чистих берегів, що теж відзначався 18 вересня. Вони частково розчистили завал з вільх, що   впали в річку Утка,  в центрі міста Славути. Також  витягли з дна чимало сміття. Отож відновилася  течія річки. Було прибрано сміття на берегах, що зібралося там за два роки.
      Працівники всіх лісництв Шепетівського лісгоспу цього дня вийшли на прибирання лісових масивів. Зокрема, колектив Кам’янського лісництва наводив лад у зоні свого розташування, обіч дороги регіонального значення та безпосередньо в лісі.

Співробітники Національного природного парку «Мале Полісся» 18 вересня у рамках акції під час кампанії «Побачив? Прибери!» облагородили берег річки Горинь на чималому відрізку.

   До добрих справ з прибирання територій долучилися й інші колективи Хмельницького ОУЛМГ. Варто зазначити, що такі акції відіграють велику роль у формуванні національної культури чистоти, адже об’єднують все суспільство. А розв’язувати проблеми  поводження з відходами,  оздоровлювати природне середовище разом завжди легше.

     Пресслужба Хмельницького ОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*