Лісівники Хмельниччини планують реалізувати до свят 13200 ялинок і сосен

   Продаж зелених красунь оптовим покупцям уже в розпалі. Подекуди в містах і селищах відкрилися новорічні ялинкові базари, які в останню декаду грудня працюватимуть у всіх райцентрах і містах обласного підпорядкування. Цьогоріч лісівники краю пропонують покупцям не тільки свіжозрубані деревця, а й вирощені в горщиках.

Найбільше реалізувати ялинок планують у Ярмолинецькому лісгоспі – 4 тисячі штук. Підприємство забезпечить головними ялинками Вінницю, Ярмолинці, Віньківці й Чемерівці. Також продаватимуть деревця в горщиках.

Шепетівський лісгосп цьогоріч ввів новинку – реалізовує деревця , запаковані в спеціальну сітку. Це оберігає гілки від пошкодження під час транспортування. Лісівники поставлять краянам та оптовим покупцям 2 тисячі ялинок і сосен. Кам’янець-Подільський і Славутський лісгоспи підготували для продажу по півтори тисячі деревець. А всі підвідомчі підприємства управління – 13200 штук.

До відома покупців: ялинки та сосни вирощують на спеціальних новорічних плантаціях і під час рубок догляду за лісом, тобто шкода природі не завдається. Заготовлені державними лісогосподарськими підприємствами ялинки обов’язково реалізовуються зі штрих-кодом, який розташовується на бирці чи стрічці, прикріпленій до стовбура. Це говорить про законність заготівлі. Отже, купуйте ялинки й сосни в держлісгоспах.

Гарних вам новорічних свят!

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

Без названия (1) yalynky Без названия

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*