Лісівники Шепетівщини активно залучають до заліснення громадськість

   Акція «Створюємо ліси разом»  проходить на Шепетівщині за участю громадськості, учнівської молоді, населення. Днями ще один масовий захід відбувся в Рудня-Новенькому лісництві Шепетівського лісгоспу.

    Сюди прибули працівники апарату Шепетівської райдержадміністрації на чолі з головою Анатолієм Катеринчуком, заступниками голови Олександром Мельником, Віктором Паламарчуком,  депутати  районної ради, співробітники Шепетівського міського відділу СБУ в Хмельницькій області, а також  Інна Тимощук  та Юрій Басюк – помічники народних депутатів, Інна Ящук – начальник головного управління Національної соціальної сервісної служби в Хмельницькій області, громадськість міста.

   Спільно з лісовою охороною під керівництвом директора ДП «Шепетівський лісгосп» Володимира Сасюка та головного лісничого Олександра Заблоцького учасники заходу  створювали лісові культури в рамках програми Президента «Зелена країна».На  площі 1 гектар висаджено  6 тисяч сіянців сосни та модрини із закритою кореневою системою.

   Лісівники запрошують усіх бажаючих долучитися до акції, яка  триватиме до 30 листопада. Неважливо, де ви висадите дерево – в лісі чи на присадибній ділянці, головне – долучитися до ініціативи «Зелена країна».

Пресслужба Шепетівського лісгоспу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*