ЛІСІВНИКИ ЩИРО ПРИВІТАЛИ ШКОЛЯРІВ

Працівники державної лісової охорони Хмельницького ЛМГ завітали на урочисті лінійки з нагоди Дня знань до юних друзів лісу та привітали школярів і їхніх педагогів з початком нового навчального року. Учні молодших і старших класів активно допомагають в роботі лісникам Хмельниччини, долучаються до посадки лісу, допомагають доглядати за ним, заготовляють лісове насіння .

Лісівники тісно співпрацюють із закладами освіти в напрямку формування кадрів для лісової галузі. Важливу роль у цьому процесі відіграють саме шкільні лісництва.

На лінійку в Пироговецьку ЗОШ Хмельницького району прийшов в.о. лісничого Прибузького лісництва Віктор Войтович. На урочистостях в Масівецькій загальноосвітній школі  Хмельницького району поздоровив із Днем знань колектив та учнів школи  старший майстер дільниці (пожежної) Прибузького лісництва Віктор Топольський. Помічник лісничого Михайлівського лісництва Володимир Баранов привітав учнів Загінецької ЗОШ Деражнянського району. Лісівники охопили своєю увагою учнів Пархомовецької ЗОШ. Зі святковими вітаннями тут побували лісничий Пархомівського лісництва Людмила Шевчук  та майстер на лісозаготівельних роботах цього ж лісництва Олег Петросюк

Лісівники побажали вчителям  творчих успіхів, батькам – бути терплячими і знаходити взаєморозуміння з дітьми, школярам – отримати у школі якомога більше знань, які обов’язково стануть їм у пригоді. Також гості закликали дітей частіше спілкуватися з рідною природою, любити та берегти ліс, бути його вірними друзями.

Як годиться, в гості ходять з подарунками. Не виключенням був і сьогоднішній день. Аби діти зростали талановитими та здоровими, від імені лісівників  Хмельниччини представники державного підприємства «Хмельницьке лісомисливське господарство» вручили подарунки  школярам.

Прес-служба Хмельницького ЛМГ.

01 02

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*