Посаджені культури ростуть добре

     Цьогоріч лісокультурна весняна кампанія на Ізяславщині пройшла в  умовах пізнього приходу весни. Однак відтворення лісів відбулося в стислі агротехнічні строки, з дотриманням усіх вимог, у тому числі із застосуванням у деяких лісництвах нових технологій (висаджування сіянців із закритою кореневою системою з допомогою спеціального пристрою). Високу якість робіт підтверджують  результати технічного приймання робіт.
     Цю щорічну процедуру проводять з метою визначення якості створених лісових культур і чи здійснено посадки у відповідності з проектом. Під час технічного приймання комісія в складі представників лісгоспу та лісництва  перевіряє якість підготовки ґрунту, визначає метод і спосіб створення лісових культур, глибину та густоту садіння чи висівання, якість садивного матеріалу та інші норми створення лісових культур. 

     Відповідно до матеріалів технічного приймання лісових культур, створених у 2021 році в ДП «Ізяславський лісгосп», відтворено ліси на площі  126 га, в тому числі посадка і посів  склали 75,6 га. З них за станом якості визначено на «дуже добре» – 3,5 га, «добре» – 66,2 га, «задовільно» – 5,5 га. Проведено сприяння природному поновленню на площі  50,4 га.
Посів у  розсадниках здійснено на площі  0,37 га,  у розсаднику, на полі дорощування висіяли насіння для вирощування садивного матеріалу із закритою кореневою системою на  504000 посадкових місць, при цьому асортимент лісоутворюючих та декоративних порід у середньому становить 30 видів. Створено 15,1 га плантацій  новорічних шпилькових порід.

Пресслужба ДП «Ізяславський лісгосп».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*