Ліс садили спільно з громадськістю і представниками влади

На виконання указу Президента держави від 7 червня 2021 року “Про деякі заходи щодо збереження та відтворення   лісів” у рамках акції “Створюємо ліси разом”, а також у рамках Всеукраїнської акції “Висадження  дерев  мільйоном людей за 1 добу”,   сьогодні, 30 жовтня  працівники державного підприємства “Хмельницьке лісомисливське господарство” садили ліс спільно з громадськістю. Підтримали добру справу голова Хмельницької районної ради  Олександр Чорнієвич, представники Хмельницької міської територіальної громади – заступник голови міськради Михайло Кривак з депутатами, Віталій Підгайчук -голова депутатської фракції “Політична партія “Команда Симчишина” в міській  раді, Петро Пешко – начальник Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства, Павло Золотий – перший заступник-головний лісничий Хмельницького ОУЛМГ, Микола Діденко – Богдановецький староста, представники громадських  організацій, зокрема, голова громадської ради при Хмельницькому ОУЛМГ Олександр Жубржицький. 

 Місцем трудового десанту стало урочище Масівці Прибузького лісництва. Тут  на ділянці площею 6,1 гектара висаджували сіянці дуба звичайного з закритою кореневою системою. В цей день  заліснили 2 гектари земель, посадивши 9,5 тисячі дубків.

За період осінньої посадки  буде збільшено лісистість по підприємству на 6,1 гектара. До речі, протягом останніх декількох років  Хмельницьке лісомисливське господарство  провело серйозну роботу з виявлення та оформлення в постійне користування  малопродуктивних та деградованих земель,  завдяки чому площа підприємства виросла до 14 100 гектарів. В цілому площу підприємства  збільшено на 1,5 тис. га, в тому числі 850 га – це землі, непридатні для ведення сільського господарства, а решта земель – це ліси, які до сьогодні не були нікому надані в користування. Наполегливість колективу Хмельницького ЛМГ, де директором Ігор Бурковський, дає змогу виконувати програму Президента України «Зелена країна».

Пресслужба Хмельницького ЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*