Ліс – її любов і покликання

Лілія Коваль зустріла свій шістдесятирічний ювілей сповненою сил та енергії, цікавими задумками й планами, які сприятимуть розвитку рідного підприємства, збільшенню лісистості краю.

Закінчивши лісотехнічний інститут за спеціальністю інженер лісового господарства, трудовий шлях розпочала в серпні 1984 року в Панівецькому лісництві Кам’янець-Подільського лісгоспу на посаді майстра побічного користування. Старання й завзятість молодого спеціаліста помітили:  через рік Л.М. Коваль стала провідним інженером з лісових культур лісгоспу. З того часу й по сьогоднішній день вона трудиться на цій посаді, займаючись улюбленою справою.

Професійну діяльність Лілія Михайлівна спрямовує на створення нових насаджень у лісовому фонді, велику увагу приділяє розсадницькій справі. Разом з колегами енергійно впроваджує у виробництво нові технології. Під її керівництвом спроектовано майже вісім тисяч гектарів лісових культур, захисних насаджень та полезахисних смуг. За час роботи (а це майже 37 років!) з участю Л.М. Коваль вирощено в розсадниках понад 50 мільйонів штук садивного матеріалу.

А ще Лілія Михайлівна – турботливий наставник молоді, якій передає свій багатий досвід. Залюбки займається профорієнтаційною роботою, співпрацюючи з учнівськими лісництвами.

У колективі лісгоспу ветерана шанують не тільки за високий професіоналізм, а й за надійність, людяність, готовність допомогти порадою, особистим прикладом.

Відмінник лісового господарства України Л.М. Коваль має чимало нагород і відзнак за сумлінну працю. Її удостоєно Грамотою Міністерства лісового господарства УРСР (1989 р.), Подякою Держкомлісгоспу України (2007 р.), нагрудними знаками «За бездоганну службу в державній лісовій охороні ( за 10 і 20 років)”. З нагоди шістдесятирічного ювілею Л.М. Коваль нагороджена Почесною Грамотою Державного агентства лісових ресурсів.

Лісівники краю бажають Лілії Михайлівні нових здобутків на благо рідної  Вітчизни, нових нагород, добробуту, щастя, здоров’я!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*