Михайло ЗНАКОВСЬКИЙ – Заслужений лісівник України

   Указом Президента України від 22 січня 2021 року   ЗНАКОВСЬКОМУ Михайлу Федоровичу  – майстру лісу Зіньківського лісництва державного підприємства “Ярмолинецьке лісове господарство” – присвоєно почесне звання «Заслужений  лісівник України».

   У  системі лісового господарства ветеран працює  43 роки,  а на посаді  майстра лісу – 40 років. Став умілим, знаним  спеціалістом. Завжди забезпечує виконання у встановлені терміни завдань і обсягів лісокультурних, лісогосподарських робіт. Чітко організовує підготовку виробництва. Слід зазначити, що на його лісомайстерській дільниці відсутня плинність кадрів. Під керівництвом Михайла Федоровича лісники працюють вже понад 30 років. Воно й не дивно, бо колектив дружний, створено гарні умови праці, яка добре винагороджується.

      На дільниці лісозаготівельні бригади забезпечені всіма необхідними засобами індивідуального захисту, а на всіх лісосіках є побутові вагончики для відпочинку та обігріву робітників в час складних погодних умов.  М.Ф. Знаковський на належному рівні здійснює заходи із захисту лісу від шкідників та хвороб, охорони його від пожеж, незаконних рубок.

      Досвідчений спеціаліст не тільки втілює в життя свої знання і вміння в щоденній трудовій діяльності, а й щедро ділиться досвідом з молодими колегами. За сумлінну працю одержав чимало нагород. Так, відзначений  нагрудним знаком «За бездоганну службу в державній лісовій охороні» (2008 р.), Почесною грамотою Держлісагентства та ЦК профспілки працівників лісового господарства України (2011 р.), Почесною грамотою Хмельницької облдержадміністрації з врученням цінного подарунку (2013 р.), Почесною грамотою Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства (2010 р., 2015 р., 2017 р.), Подякою Прем`єр-міністра України (2014 р.).

   Звання «Заслужений лісівник України» – нова вершина ветерана. Лісівники області щиро вітають Михайла Федоровича Знаковського  із почесним званням, бажають йому міцного здоров’я, наснаги, нових здобутків на благо рідної Вітчизни.

Пресслужба Ярмолинецького лісгоспу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*