Навчання засвідчили: працівники мають достатні знання з охорони праці

     Спеціальні навчання  з питань охорони праці  проведено в Славутському лісгоспі.  Вони проходили в актовому залі  та учбовому класі підприємства з дотриманням вимог карантину. Розглянуто вимоги безпеки під час виконання всього комплексу лісогосподарських робіт,  а також вимоги пожежної безпеки, надання долікарської допомоги, порядок дії в надзвичайних ситуаціях та при ліквідації аварій. Теоретичну підготовку лісівників проводили спеціалісти підприємства.

     За підсумками навчання  члени  комісії з перевірки знань із питань охорони праці екзаменували рівень знань працівників лісгоспу  відповідних нормативно-правових актів з охорони праці, в тому числі Правил охорони праці для працівників лісового господарства та лісової промисловості. Були опрацьовані Правила охорони праці на автомобільному транспорті, Правила охорони праці під час виконання робіт на висоті, а також Правила пожежної безпеки. Комісія перевірила знання працівників з уміння надавати першу медичну допомогу потерпілим від нещасних випадків, моделювання їхньої поведінки у разі виникнення аварійної ситуації, норми гігієни праці та виробничої санітарії в умовах роботи при карантині інфекційних захворювань.

     Перевірки засвідчили, що працівники Славутського лісового господарства мають необхідні знання з охорони праці для належного виконання своїх професійних обов’язків.

Віктор ГАВУРА,

інженер з охорони праці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*