Найулюбленіша його справа – вирощувати ліс

Відмінник лісового господарства України Олександр Бондар понад 40 років віддав служінню Подільському лісу. Він став визначальним у його долі в 1977 році, коли закінчив Березнівську лісову школу. За плечима Олександра Степановича – Кременецький лісовий технікум, Львівський лісотехнічний університет.
Найулюбленіша справа О.С. Бондаря – вирощувати ліс. Він пройшов щаблі кар’єри від робочого лісового господарства до лісничого. В Кам’янець-Подільському лісгоспі – з 1977 року. Сім років працював лісником, сімнадцять – майстром лісу Дунаєвецького лісництва, тринадцять років очолював колектив Маківського лісництва. Зараз – лісник, господарює в одному із обходів Маківського лісництва.
Невтомний трудівник, досвідчений спеціаліст, раціоналізатор, генератор ідей, вихователь та наставник молоді. З його участю створено та вирощено більше 1500 гектарів лісових культур, захисних насаджень та полезахисних смуг, вирощено майже 25 мільйонів сіянців та саджанців лісових і декоративних порід.
Праця Олександра Степановича Бондаря високо оцінена. Він відзначений Грамотою Кабінету Міністрів України, іншими нагородами.
Прес-служба Кам’янець-Подільського лісгоспу.
DSC00040

DSC00044

DSC00043

DSC00042

DSC00041

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*