Нарада з додержання вимог законодавства в сфері екології

У Хмельницькій обласній прокуратурі відбулася спільна нарада керівників правоохоронних та інших державних органів з питань додержання вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища, протидії кримінальним правопорушенням проти довкілля.

У її роботі  взяли участь голова  обласної державної адміністрації Сергій Гамалій, голова обласної ради Віолета Лабазюк. керівник обласної прокуратури Олексій Олійник, начальник головного управління Національної поліції у Хмельницькій області Руслан Герасимчук, начальник управління патрульної поліції в Хмельницькій області Департаменту патрульної поліції Олег Роо, начальник управління Служби безпеки України в Хмельницькій області  Тарас Цюцюра, начальник управління стратегічних розслідувань у Хмельницькій області Національної поліції України Юрій Хрін, заступник директора територіального управління Державного бюро розслідувань Олександр Томусяк,  начальник головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій Едуард Братко, начальник Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області Андрій Мартинов, представники всіх правоохоронних органів та інші.

Обговорено стратегію дій і конкретні кроки для посилення захисту довкілля. Значна увага була приділена лісовій галузі. Виступаючи на нараді, начальник Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства Петро Пешко розповів про те, як державні  лісогосподарські підприємства  оберігають зелені багатства краю від лісопорушень і пожеж, наголосив на важливості співпраці лісівників і правоохоронних органів у протидії порушникам у сфері лісокористування.  Перший  заступник начальника Хмельницького ОУЛМГ Павло Золотий у своєму виступі зазначив, що останнім часом покращилася співпраця лісівників та правоохоронців. 

Прийнято постанову спільної наради представників правоохоронних та інших державних органів, якою намічено комплекс додаткових узгоджених заходів для підвищення ефективності в справі охорони довкілля.

Пресслужба Хмельницького ОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*