Нарада з питань виконання Указу Президента про збереження та відтворення лісів

     Державне агентство лісових ресурсів України 17 серпня провело нараду в режимі ZOOM-конференції з керівниками й спеціалістами обласних управлінь лісового та мисливського господарства, науково-дослідних інститутів, національних природних парків, ВО «Укрдержліспроект». Розглянуто питання про хід виконання Указу Президента України від 7 червня 2021 року «Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів»

     Наголошувалося, що у виконанні програми «Масштабне залісення України» державні лісогосподарські підприємства повинні тісно співпрацювати з усіма органами самоврядування та з територіальними громадами у вишукуванні земель під  залісення. Слід подбати вже зараз про збільшення вирощування посадкового матеріалу для цієї мети.

     Звернуто увагу на необхідність підготовки клопотань до обласних державних адміністрацій, органів Держгеокадастру та об’єднаних територіальних громад щодо земельних ділянок , на яких відбулося самозалісення та земельних ділянок під лісорозведення з подальшим набуттям права постійного користування таких ділянок або їх частин в складі державних лісогосподарських підприємств.

     Відбувся обмін думками із зазначених питань.

     Після завершення  наради учасники від Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства додатково обговорили зазначені питання і поділилися досвідом щодо їх реалізації.

Пресслужба Хмельницького ОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*