Народний депутат відвідав лісгосп

У Шепетівському лісгоспі побував народний депутат від 190 округу Олексій Жмеренецький. В ході зустрічі парламентаря з колективом апарату підприємства обговорювалися важливі питання, що сприятимуть розвитку лісової галузі, яка зараз перебуває в складному фінансовому становищі.

Зокрема, необхідно:

–         скасування рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів на рубках формування і оздоровлення лісів, а конкретніше при проведенні проріджування, прохідних та вибіркових санітарних рубках;

–         запровадження усередненої ставки рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів;

–         зменшення ставки рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів з 1 січня 2020 року на 10 %;

–         скасування податку на лісові землі (земельний податок), ставка якого складає 0,1 % від нормативної грошової оцінки площі ріллі по області;

–         технічне переоснащення підприємства.

Директор лісгоспу Володимир Сасюк і парламентар відвідали лісокомплекс підприємства. Гостя ознайомили з роботою дільниці з розпиловки деревини. Саме на цій дільниці виготовляють пиломатеріали, які в подальшому реалізуються для споживачів в Україні та за кордоном.

Народний обранець радо спілкувався з працівниками підприємства, обговорюючи питання, що стосуються лісової галузі і не тільки.

Прес-служба Шепетівського лісгоспу.

 

DSC_1812 DSC_1732 DSC_1716 DSC_1698 DSC_1849 DSC_1763 DSC_1791

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*