НАСІННЯ ПРИПАСЛИ ВДОСТАЛЬ

Відновлення лісів та вирощування нових насаджень є одним з основних завдань  ДП “Новоушицьке лісове господарство”, яке  відкрили саме для створення захисних лісових насаджень на схилах Дністра та його приток. А тому своєчасна заготівля якісного насіння є передумовою створення високопродуктивних лісових насаджень.

Приємно відзначити, що підприємство уже успішно виконало поставлені завдання із заготівлі лісового насіння на зимовий період 2017 року. Припасено 2 кг насіння сосни звичайної, 1 кг – сосни кримської, 1 кг – ялини європейської та 30 кг акації білої.  А задля розширення породного складу та подальшого введення в насадження, понадпланово заготовлено 1 кг насіння модрини європейської.

Також, з метою вирощування декоративних рослин, заготовлено 1 кг насіння ялини колючої ф. голуба, яка не була закладена у виробничі плани. Заготівля здійснювалася в біогрупі даних деревних порід, яка зростає відособлено і де в радіусі до 500 м відсутні екземпляри інших ялин. Отже буде зменшено вплив перехресного запилення та покращиться відсоток виходу саме екземплярів із голубим кольором хвої.

Все отримане насіння буде направлено найближчим часом на перевірку якості у Вінницьку лісонасіннєву лабораторію.

 Прес-служба ДП Новоушицьке лісове господарство”.

04 01 02 03

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*