Національний природний парк «Мале Полісся» випустив п’ять томів Літопису природи

Науково-дослідна робота в Національному природному парку «Мале Полісся»  здійснюється з метою вивчення природних процесів, забезпечення постійного спостереження за їх змінами, екологічного прогнозування, розробки наукових основ охорони, відтворення і використання природних ресурсів та особливо цінних об’єктів.

Співробітники  систематично опрацьовують та узагальнюють дані спостережень і наукових досліджень. На їх основі кожного року випускається Літопис природи, в якому зафіксовано спостереження за динамікою різних природних явищ, вміщена інформація про стан екосистем, їх компонентів.

До речі, згідно із законодавством Літопис природи є основною формою узагальнення результатів наукових досліджень та спостережень за станом і змінами природних комплексів, виконаних на території об’єкту природо-заповідного фонду. Ці матеріали використовуються для оцінки стану навколишнього природного середовища, розроблення заходів щодо охорони, а також ефективного використання природних ресурсів, забезпечення екологічної безпеки.

За  період  діяльності Національного природного парку «Мале Полісся» вийшли друком 5 томів Літопису природи.

Пресслужба НПП «Мале Полісся».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*