Начальник РММ – справжній механік

Лісівників, які удостоєні нагрудним знаком «Відмінник лісового господарства України» у Летичівському ЛГ, небагато. Щоб таку нагороду отримати, потрібно   працювати наполегливо, результативно і не один десяток років.

  Петро Паламарчук    техніку любив з дитинства. Тому, закінчивши середню школу,  вирішив пов’язати   життя саме з технікою. Спочатку  навчався в Поліському СТУ, що  в Київській області. Потім – служба в армії. У 1987  році Петро  став студентом  Кам»янець-Подільського сільськогосподарського інституту. В 1992 році   отримав спеціальність інженера-механіка.

  Спочатку працював у райагробуді, очолював  автогосподарство. А з  грудня 1993року  Петро Дмитрович – незмінний і незамінний начальник  ремонтної  майстерні  Летичівського лісгоспу. Незабаром відзначатиме своєрідний ювілей – 25років роботи на підприємстві!

  «Він – фахівець своєї справи, –  характеризує начальника РММ  головний лісничий господарства Олександр  Штойко. – Лише те, що людина  стільки років працює на одному місці, вже про щось говорить.  У гаражі  – далеко не нові великовантажні КрАЗи, Урали, ЗІЛи.Але вони завжди в русі, на лінії, бо доглянуті, в справному стані. Шофери виконують і перевиконують норми вивезення деревини.  У Паламарчука – індивідуальний підхід до кожного водія»

  Директор лісгоспу  В.М.Сивун   не був багатослівним у  характеристиці підлеглого… «Щоб не перехвалити часом, – сказав Василь Михайлович і додав. – Пунктуальний, відповідальний. Як спеціаліст – справжній механік. Важко й уявити, щоб ми робили без Паламарчука…»

  Петра Дмитровича Паламарчука неодноразово  відзначали грамотами підприємства й  Хмельницького ОУЛМГ. Його портрет  заносили і на району, і на обласну Дошку пошани. Цьогоріч  наказом Державного агентства лісових ресурсів України П,Д.Паламарчук  нагороджений  нагрудним  знаком «Відмінник лісового господарства України».

Прес-служба Летичівського лісгоспу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*