На лісових розсадниках Хмельниччини з’являються перші сходи

Для виконання плану лісокультурних робіт необхідно щороку вирощувати велику кількість посадкового матеріалу деревних та чагарникових порід. Окрім того, що на Хмельниччині вирощують сіянці із закритою кореневою системою на селекційно-насіннєвому комплексі,  лісівники також висівають насіння у лісових розсадниках.

Цьогоріч  у розсадниках висіяли посадковий матеріал на площі 2,5 гектара. Завдання весни з посіву насіння виконано, зараз на плантаціях з’являються сходи, тож у працівників  починається відповідальна й кропітка робота. Вони розпушують грунт, знищують бур’яни, підживлюють і зрошують сіянці, захищають їх від хвороб і шкідників.

Лісові розсадники є у всіх десятьох лісогосподарських підприємствах Хмельницького ОУЛМГ, загалом налічується 27 постійних “колисок” лісу.  Вирощують там здебільшого сосну,  модрину, ялину, дуб та інші листяні і декоративно-чагарникові породи. Загалом цьогоріч планують засіяти площу 4 гектари. Отож досів вже буде восени.

На відео ви можете побачити, який вигляд мають
півторарічні сіянці, що зростали на лісовому розсаднику у Чорноострівському лісництві Хмельницького ЛМГ. Тут працює автоматична система зрошування, що  забезпечує сприятливі умови зростання  рослин. Таким чином, завдяки дбайливому догляду, за рік-два лісівники Хмельниччини вирощують якісний, високопродуктивний садивний матеріал.

Нагадуємо Вам, що підприємства Хмельницького ОУЛМГ реалізовують посадковий матеріал у лісовому інтернет магазині. https://kmlisshop.org.ua/

Пресслужба Хмельницького ОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*