На півдні Хмельниччини лісівники розпочали лісокультурну кампанію

Стартуємо… На півдні Хмельниччини, де середня температура повітря така ж, як на Херсонщині, лісівники розпочали лісокультурну кампанію. Перші саджанці посадили в землю в Кам’янець-Подільському та Новоушицькому лісогосподарських підприємствах.

Лісівники Кам’янеччини в 2022 році запланували висадити більше 150 тисяч дерев на площі 41,4 гектара. Для цього у власних розсадниках виростили 150 тисяч сіянців і саджанців різних деревних порід.

А на Новоушиччині вартові зелених шат цьогоріч планують створити 9 гектарів лісових культур на зрубах та 12 гектарів захисних насаджень. З цих 12 гектарів уже засаджено чверть площі.

Віримо, що вже незабаром до весняної лісокультурної кампанії ми, як і раніше, зможемо запрошувати школярів, представників влади, журналістів та усіх, кому не байдуже довкілля. Точно знаємо, що будемо проводити масштабні акції та залучати всі верстви населення до створення нових лісів! І, звісно ж, гарантуємо, що обов’язково буде результат – будуть ліси, буде життя, буде Україна!??

Загалом підприємства Хмельницького ОУЛМГ цьогоріч планують створити орієнтовно 1,8 мільйона посівних та посадкових місць. Це – 453 гектари лісових насаджень, у тому числі 60 гектарів нових лісів на землях, де вони раніше не росли.

Садимо ліси – відбудовуємо країну!
Все буде Україна!

Пресслужба Хмельницького ОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*