На Славутчині пройшло штабне тренування з органами цивільного захисту

Відбулося штабне тренування з органами управління цивільного захисту єдиної державної системи цивільного захисту Славутської районної ланки на тему: «Дії органів управління цивільного захисту єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області у разі переведення з режиму функціонування в мирний час на режим функціонування в особливий період».

     Тривали тренування  дві доби.  Органами управління цивільного захисту центральних та місцевих органів виконавчої влади було відпрацьовано заходи з підготовки, прийняття, доведення до виконавців рішень у сфері цивільного захисту, організації проведення рятувальних та інших невідкладних робіт, а також взаємодії у разі виникнення надзвичайної ситуації державного рівня.

      Лісова охорона проінструктована про необхідність підвищення пильності та інформування про появу підозрілих осіб в регіоні.

Прес-служба ДП «Славутський лісгосп».

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>