На Хмельниччині цивільним заборонять ходити до лісу

Пікніки в лісі – відміняються… В умовах воєнного стану на Хмельниччині запровадять чергові обмеження. Як сьогодні, 21 березня, заявив голова обласної військової адміністрації Сергій Гамалій, на території області заборонять ходити до лісу.

«Вийде мій наказ, я його підпишу, про заборону пікніків в лісах. Не потрібно ходити в ліси – в нас воєнний стан. У лісах можуть бути тільки лісники, військові, представники ЗСУ. Цивільним буде заборонено входити до лісу», – зазначив високопосадовець.

Також очільник військової адміністрації звернувся до мешканців області із закликом не підпалювати сухостій. В умовах війни такі дії є злочином. За словами Сергія Гамалія, лише за останні два дні на Хмельниччині працівники ДСНС були на 107 пожежах.

«Надзвичайники витрачають свої сили та засоби, щоб ліквідувати ці підпали. 30 тонн солярки тільки, щоб доїхати до тих місць, – говорить посадовець. – Люди, які створюють проблеми нашим ДСНСкам, хто цим буде займатися, нагадую – наслідки будуть дуже важкі. Голови ОТГ мають проводити роз’яснювальну роботу. Нам є з ким воювати».

Пресслужба Хмельницького ОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*