Незабаром – відкриття сезону полювання на пернату дичину

У межах мисливських угідь Ізяславського району 8 серпня стартує сезон полювання на диких птахів, який триватиме до 31 грудня 2020 року включно. Дні полювання на пернату дичину – субота, неділя, середа.
Напередодні хочеться нагадати, що для проведення полювання необхідно мати наступні документи: посвідчення мисливця; контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання на сезон 2020-2021 років з відміткою про сплату державного мита; дозвіл на добування мисливських тварин (відстрільна картка); відповідний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю; паспорт на собак мисливських порід у разі їх використання під час полювання.
Не зайвим буде нагадати, що порушення правил полювання без добування дичини тягне за собою адміністративну відповідальність, передбачену ст. 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення, у вигляді попередження або штрафу від 102 до 1020 грн. А у разі добування дичини з порушенням правил полювання – від 1020 до 2040 грн. штрафу та сплати збитків за кожну добуту тварину чи птаха, у розмірі, передбаченому таксами нарахування збитків. Крім того знаряддя добування та все добуте підлягатиме конфіскації.
Кожен мисливець, йдучи на полювання, має пам’ятати та суворо дотримуватися вимог техніки безпеки у поводженні з вогнепальною зброєю. Тож готуйтеся до сезону полювання з дотриманням всіх законодавчих вимог.

Прес служба ДП «Ізяславський лісгосп».

 1317745222

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*