Незважаючи на складні умови, лісівники Хмельниччини дбають про майбутній ліс

У складних сьогоднішніх умовах державні лісогосподарські підприємства Хмельниччини успішно здійснюють весь комплекс лісокультурних робіт. Кліматичні умови дозволили вже на початку березня розпочати садіння та висівання лісу, створювати нові насадження на деградованих, малопридатних для сільського господарства землях.

Добра підготовка до лісогосподарської кампанії сприяла організованому початку цих робіт. Усі підприємства повністю забезпечені посадковим матеріалом, вчасно підготували грунт, з працюючими, серед яких чимало представників громадськості, учнівської молоді, провели інструктажі з якості та безпеки робіт. Тому сьогодні результати праці вселяють оптимізм та сподівання, що весь комплекс лісокультурних робіт буде проведено вчасно і дасть хороші результати.

Із запланованих на весну 705 гектарів створення лісових культур вже посаджено 500 гектарів, у тому числі 30 гектарів – захисних насаджень.Садять переважно цінні породи дерев – дуб звичайний,модрина європейська, сосна звичайна. Також створюють ділянки інтродуцентів – дугласії, павловнії. Кам»янець-Подільський, Новоушицький лісгоспи вже повністю завершили весняну посадку.

Паралельно з посадкою молодого лісу підприємства управління ведуть доповнення раніш створених культур. Із весняного завдання 395 гектарів роботи вже виконали на площі 321 гектар.

Незважаючи на складні умови, викликані карантином через пандемію коронавірусу в світі, лісівники краю докладають максимум зусиль, щоб усі покладені на них обов»язки були виконані. Адже саме турбота про майбутній ліс допомагатиме людям долати екологічні та природні негаразди.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

IMG-38b890e6372af5285b0fa2b90b85c904-V

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*