НЕ ДОПУСТИТИМО ПЕРЕДАЧУ ЛІСІВ У ПРИВАТНІ РУКИ!

На засіданні уряду 4 липня 2017 року перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України М.Є.Нефьодов виступив з пропозицією передати в концесію майнові комплекси лісогосподарських підприємств. Ця пропозиція  не була заперечена ні Міністром екології та природних ресурсів України, ні Міністром аграрної політики та продовольства України.

Згубна ініціатива підняла хвилю обурення серед лісівників України, адже  передача у концесію лісів призведе до непоправних негативних наслідків як для галузі, так і для народу України. У разі прийняття рішення про передачу лісів у концесію громадяни  втратять вільний доступ до лісів, лісогосподарська та деревообробна галузь буде фактично зруйнована,  тисячі людей втратять роботу.

Потрібно наголосити на тому, що жодна з країн ЄС не використовує концесію в лісовому господарстві, адже вважають її неефективною.

Для нашої країни концесія має на меті лише одне меркантильне бажання,   яке полягає в тому, щоб зрубати і продати деревину,  не відновлюючи після цього ліс. Адже ніхто не  вкладатиме кошти, коли прибуток буде отриманий лише через 80-100 років. Отож виникає питання: хто буде утримувати інші ліси, які не вигідні з економічної точки зору (водоохоронні,захисні і.т.д.)?

Саме тому, працівники ДП «Летичівський лісгосп» проти прийняття рішення про передачу лісів у приватну власність, і закликають усіх небайдужих не допустити цього і проголосувати проти концесії, підписавши електронну петицію від імені громадян України за електронним посиланням  https://petition.president.gov.ua/petition/39318

Дякуємо за вашу небайдужість.

Прес-служба Летичівського лісгоспу.

1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*