НОВА ТЕХНІКА – ЗАПОРУКА УСПІХУ

У Славутському лісгоспі  запрацював лісовий мульчер Kronos Predator 1700M. Це сучасний подрібнювач агрегат нового покоління для щоденного догляду за культурами у міжряддях , лісовими дорогами та дорогами загального користування. Така багатофункціональність забезпечує економічно вигідну і екологічну обробку з розчищення територій та грунту у важкодоступних, густо-зарослих місцях.
Екологічність мульчування – це повернення подрібненої біомаси в природний круговорот, що покращує структуру грунту, захищає від всихання і ерозії та підвищує вміст перегною у грунті. Також, шар мульчувальної маси уповільнює ріст рослин вторинної вегетації.
Косарка призначена для виконання важких і середніх завдань. Масивна конструкція забезпечує прямий привід без використання проміжних ременів. Машина виготовлена з міцної сталі Hardox 500. Використовується у важкодоступних, густо-зарослих місцях, де фізична праця лісорубів 2-3 розрядів при виконанні рубок догляду в молодняках (освітлення, прочистка) та вирубування підліску – неефективна і неймовірно важка. Захисні кожухи виключають попадання подрібненої тріски за межі робочої зони.  Вони можуть бути керованими гідравлічно (опція). Робочим елементом є ланцюг діаметром 13 мм, завдяки якому зрізані черенки і пеньки розщеплюються і не мають змоги рости знову, скоро сохнуть.
Використання косарки-мульчера Kronos Predator 1700M дозволить підприємству заощадити час, гроші і зменшити всі прямі і непрямі витрати , скоротити персонал. Адже для вирубки і подрібнення вертикального  і горизонтального рослинного матеріалу і подрібнення кореневих стрижнів буде потрібно всього один агрегат, один тракторист і один робочий процес. Нові технології підвищили площу оброблювальної території за годину в порівнянні з попередніми моделями і скоротили експлуатаційні витрати.
Прес-служба ДП «Славутський лісгосп».

0-02-0a-c6f328fbe90ba1756c7e959c3a0cc55f4e5aed2f1bf9a91657d04442c117fc24-8154bff1-7d

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*