Новий цікавий проект лісівників Славутчини

Працівники Славутського лісгоспу розробляють черговий цікавий проект під назвою: «Екологічна стежка як форма здійснення лісового туризму на території Славутської ОТГ». Він може бути реалізований за кошти бюджету міста у 2021 році,  якщо за його впровадження проголосує відповідна кількість  жителів об’єднаної територіальної громади.
Створення цікавих туристичних маршрутів
один із дієвих способів залучення туристів до самостійного пізнання природи. Екологічна стежка є основною формою реалізації лісового туризму, а також базою створення комплексного екотуристичного продукту. Це завчасно визначений туристичний маршрут, прив’язаний до певної місцевості, на якому розташовані унікальні та типові об’єкти. На новій екологічній стежці планується облаштувати місця для відпочинку – столики із стільцями (з пеньків), альтанки, пірс під навісом на Горині для рибного лову

Голосування за найкращі проекти бюджету міста відбуватиметься з 15 по 30 вересня. Детальніше з усіма проектами можна ознайомитися та проголосувати на сайті міста у розділі «Громадський бюджет». Проголосувати можна, здійснивши верифікацію через BankID або через ЕЦП, а також скориставшись терміналами Приватбанку.
Запрошуємо усіх мешканців громади
, працівників лісового господарства та друзів підтримати голосуванням цей природоохоронний проект.

Прес-служба ДП «Славутський лісгосп».

4

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*