Новорічні свята наближаються!

Зовсім небагато часу залишається до настання новорічних свят. Державне підприємство «Ізяславське лісове господарство» пропонує придбати жителям Ізяславщини ялинки та сосни, вирощені на спеціальних новорічних плантаціях у лісництвах нашого підприємства. Деревця можна буде придбати на ярмарках у Ізяславі з 19 по 31 грудня.

Цього року лісівники планують повністю забезпечити потреби жителів міста та району в новорічних ялинках. Лісові красуні можна буде придбати біля центральної садиби лісгоспу у торгівельному павільйоні «Лісовичок», а також на території контор Михельського, Лютарського, Плужнянського, Кунівського лісництв і на площі біля Ізяславського відділення поліції.

Роздрібні цінина новорічнідереватакі:

висотою до 1 м –   55 грн,

від 1,1 м до 1,5 м – 70 грн,

від 1,6 м до 2 м –    90 грн,

від 2,1 м до 2,5 м – 110 грн,

від 2,6 м до 4 м –    175 грн.

Також можливі гуртові закупівлі новорічних дерев.

Незалежно від місця, де купуватимуться ялинки, необхідно звертати увагу на наявність спеціального чіпу з номером, адже саме це – ознака легальності заготовленого дерева та гарантія того, що покупець не буде оштрафований. Реалізація ялинок з використанням електронного обліку деревини знижує рівень браконьєрського вирубування та унеможливлює потрапляння до осель громадян ялинок з радіаційної Чорнобильської зони. Чіп містить спеціальний штрих-код, який зафіксовано в єдиному державному реєстрі. Зняти чіп без пошкодження неможливо. До того ж, будь-який працівник поліції або інших правоохоронних органів зможе легко перевірити законність придбання хвойних деревецьіз плантацій.

Спільно з працівниками поліції та екологічної інспекції лісівники здійснюють цілодобові рейди в хвойних масивах. Створено тимчасові пости на дорогах, в населених пунктах для перевірки документів на право перевезення та продажу ялинок.

Законно придбати ялинку дешевше, ніж добути її, самовільно зрубавши у лісі. Відповідно до законодавства України за незаконне вирубування шпилькових дерев передбачено накладання штрафних санкції в сумі від 255 до 510 грн.

До речі, на базі ДП «Ізяславський лісгосп» у передноворічний період діють телефони «гарячої лінії» (03852) 4-20-90, 4-20-96, за якими можна повідомити про випадки незаконних рубань хвойних дерев, а також дізнатися деталі щодо придбання новорічних дерев.

Прес-служба Ізяславського лісгоспу.

 Без названия Без названия (1)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*