Новорічні ялини до свят

Яких би звичаїв не дотримувалися при відзначенні різдвяно-новорічних свят, все ж жива ялина вдихає неповторний дух свята.

Цьогоріч  у лісництвах ДП «Кам’янець-Подільське лісове господарство»  підготовлено до  свят близько півтора тисячі     ялинок, вирощених у розсадниках та на плантаціях.    Збільшено пропозицію на  ялини з закритою кореневою  системою в контейнерах з об’ємом горщика від 5  до 30 літрів.

До дня Святого Миколая ялинками забезпечили  школи, дошкільні навчальні заклади  м. Кам’янця – Подільського та району.

Традиційно масовий попит припадає на останній передноворічний тиждень.   З 23 грудня розпочалася роздрібна  торгівля  на спеціальних майданчиках. Реалізовано  майже тисячу ялин. Ціни – доступні, середня вартість ялини розміром 1,5-2,0 м становить 80-90 гривень.  Вся ялинкова продукція  відповідно маркована.

Для  охорони та  захисту плантацій ялинок і сосен  передбачено ряд заходів. Зокрема, проводяться рейди з участю працівників лісової охорони, правоохоронних і природоохоронних органів. Важливо зазначити, що завдяки маркуванню ялин  за останні роки  зменшилася  кількість випадків самовільних рубань.

На підприємстві налагоджено цілодобове чергування з надання інформації по реалізації  ялин.

Прес-служба Кам’янець-Подільського лісгоспу.

20171214_130448 20171214_130713 20171214_130308

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>