У НПП «Мале Полісся» щорічно проходить природоохоронна акція «Допоможемо птахам взимку». Так, з метою виховання у школярів дбайливого ставлення до природи рідного краю та збереження місцевої орнітофауни, 23 січня працівники Парку організували та провели бесіду «Допоможемо птахам взимку» в Ізяславській ЗОШ І-ІІІ ст. №4 ім. В. Кобернюка.
Діти з цікавістю слухали розповідь про особливості підгодівлі птахів, догляду за годівницями та про раціон зимуючих пернатих. В ході розмови учні також отримали буклети з корисною інформацією про тонкощі підгодівлі птахів, адже, як виявляється, не все можна давати птахам в їжу.
Під час бесіди учні спільно із працівниками Парку виготовили годівнички, котрі розвісили на території школи та наповнили їх пташиною їжею.
Прес-служба НПП «Мале Полісся».