НПП «Мале Полісся» репрезентовано на високому рівні

Старший науковий співробітник НПП «Мале Полісся» Марина Белінська  взяла участь у семінарі «Імплементація пташиної директиви Європейського Союзу» та у ХІ міжнародній науковій конференції Західноукраїнського орнітологічного товариства «Регіональна орнітофауністика: історія, сучасний стан та актуальність». Вона репрезентувала національний природний парк «Мале Полісся» та його діяльність.

Ці заходи проходили на базі НПП «Сколівські Бескиди».Їх організували Західноукраїнське орнітологічне товариство, Міністерство екології та природних ресурсів України, НПП «Сколівські Бескиди», Державний природознавчий музей НАН України, Проект ЄС «Підтримка України в апроксимації законодавства ЄС у сфері навколишнього середовища», Ciconia Transnationales Storchenprojekt Europa-Africa та інші.

У семінарі та конференції взяли участь провідні науковці-орнітологи України, представники Мінприроди та установ природно-заповідного фонду України. Обговорено питання із дослідження птахів в минулому та сучасні актуальні питання орнітології в України.

Також  проведено тренінг із впровадження Пташиної директиви і її зв’язок з Natura 2000 (SPA) і Смарагдовою мережею та круглий стіл «Чорний лелека в Україні – 10 років досліджень: результати та перспективи»

Прес-служба НПП «Мале Полісся».

3 1 2

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*