Обговорювали екологічні проблеми, знайомилися з лісгоспом

     Освітяни Славутської міської громади та численні гості зібралися в актовому залі школи №1 в рамках святкування Дня міста для обговорення екологічних проблем держави та регіону, розглянути шляхи їх можливого подолання.
     На засіданні  з доповідями виступили міський голова В.Б.Сидор, науковці  з національного університету «Острозька академія» та НПП «Мале Полісся». Головний лісничий ДП «Славутський лісгосп» Олександр Веремій розповів про лісову екосистему та роботу вартових зелених шат. Представник  Хмельницької АЕС доповів, як запобігають екологічним проблемам та як експлуатується атомна електростанція. Інженер з охорони навколишнього середовища КП «Славута – Сервіс» поінформував учасників екочеленджу про проекти озеленення, охорони та примноження зелених насаджень міської територіальної громади. 
      Після засідання відбулась екскурсія на центральну садибу  ДП «Славутське лісове господарство». Освітян та науковців ознайомлено з перспективами новоствореного класу лісової школи, де вже проводяться еколого – просвітницькі уроки для учнів. Це сприятиме вихованню у дітей відповідального ставлення до навколишнього середовища.
    Йшлося про акцію «Створюємо ліси разом», яка проходитиме в жовтні-листопаді в рамках виконання програми Президента «Зелена країна»,  та про долучення громад Шепетівського району до висадки дерев у рамках проекту.

     Пресслужба ДП «Славутський лісгосп».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*