Обирайте достойних!

Перші вибори депутатів Улашанівської об»єднаної  територіальної громади Славутського району та Улашанівського сільського голови  відбудуться 23 грудня. Це вибори, які безпосередньо вирішують інтереси кожної людини. Тому потрібно знати, хто балотується, потрібно з ним  контактувати, знати наскільки ця людина  компетентна у місцевому самоврядуванні та чи зможе відстоювати інтереси людей.

     Лісівники Славутчини також беруть участь у цих виборах. Адже місцеві громади, як ніхто, економічно зацікавлені в динамічному розвитку лісівництва на своїх територіях.  Посудіть самі: за 2018 рік лісове господарство до місцевих бюджетів сплатило 16,2 млн. гривень, з яких рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів – 8,7; податку з доходів фізичних осіб – 7,1 та інших платежів до місцевих бюджетів – 0,4 мільйона гривень. Як для села, що вкрай потребує соціального розвитку, – кошти чималі.

    Зважаючи на вклад  славутських лісівників у розбудову краю,  їх обрано депутатами міської  і  районної рад. Семеро кандидатів у депутати зараз балотуються на виборах до Улашанівської ОТГ, повідомив директор лісгоспу Віктор  Сапожнік. Це кваліфіковані фахівці лісової справи, які займають активну громадянську позицію та користуються  повагою серед односельчан. Так, лісничий Тарас Нерода, балотується у селі  Улашанівка; майстер лісу Юрій Гуменюк –  у селі Губельці; лісничий Юлій Білецький та інженер з охорони праці Віктор Гавура –  у Миньківцях; помічник лісничого Олексій Семенюк – у  Цвітосі; майстер лісу   Анатолій Адамчук  – у селі Дятилівка; помічник лісничичого  Анатолій Свідзінський  – у селі Жуків

    Реформа децентралізації – найуспішніша реформа в Україні. І так вважають не тільки авторитетні міжнародні експерти, а й жителі громад, які вже відчули на собі переваги децентралізації. Але є ризики для найважливішої реформи країни, тож завершити об»єднання громад потрібно якісно та якнайскоріше. Життя невпинно йде вперед. Усі ми на порозі невідворотних змін, які кардинально вплинуть на наше життя. Прийдіть на виборчі дільниці і проголосуйте за лісівників. Станьте господарями в своїй громаді!

Прес-служба  Славутського лісгоспу. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*