Обласна науково-практична конференція школярів і юннатів

У Хмельницькому, на базі обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді відбулася науково-практична конференція з питань виконання учнями та гуртківцями закладів освіти науково-дослідницьких робіт під керівництвом науковців та провідних фахівців у галузі природничих дисциплін, сільського та лісового господарства.
Юні дослідники презентували свої науково-дослідницькі роботи, які вони разом із педагогами, науковцями та фахівцями підготували й винесли на обговорення. Представлення робіт відбувалося в секціях лісового й сільського господарства та екології, біології й біохімії.
Члени журі грунтовно, але доброзичливо оцінювало роботи учнів, доповнювали їхні розповіді цікавими деталями та порадами, аби вдосконалити конкурсні матеріали.
Конкурс засвідчив неабияку зацікавленість дітей у бажанні пізнати природу, розширити знання з допомогою власних досліджень. Надзвичайно цікавими були презентаційні роботи учениці Славутської ЗОШ №4 Світлани Музики (керівник Т.С. Джур) на тему « Дослідження динаміки чисельності ентомофауни лісів Крупецького лісництва». Ярослава Ніколаєнка – учня Старокостянтинівського ліцею імені М.С. Рудяка на тему «Найпоширеніші хвороби лісів Старокостянтинівщини та методи боротьби з ними» (керівник Т.П. Прядун), а також учениці Отроківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Новоушицького району Руслани Бакай «Перспективність вирощування нутрій у домашньому господарстві без басейну для купання» ( керівник В.С. Грицаюк).
Роботи цих та інших школярів одержали схвальні оцінки, а переможці отримали нагороди та визнання.
Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

Фото 1

Фото 2

фото 4

Фото 3

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*