Один день із життя лісівників Ярмолинеччини

    З ініціативи директора Ярмолинецького лісгоспу Івана Кирилюка  працівники апарату, керівники структурних підрозділів лісгоспу  листопадового дня відправилися потрудитися на Віньковеччину та побачити, чим живе місцеве лісництво.

    Спершу трудовий десант висадився на збудованій цьогоріч лісовій автомобільній дорозі в урочищі Корабельний гай (кв.46, 47, 57, 58, 59, 68), яка має загальну протяжність 3,7 кілометра. Вона з’єднує трасу Віньківці-Станіславівка із селом Пилипи-Олександрівські та проходить через лісові масиви, скорочуючи відстань вивезення лісопродукції на проміжний  та нижній склади до 15 кілометрів. А ще дорога  має протипожежне значення.

    Саме вздовж  артерії сполучення працівники Ярмолинецького лісгоспу дружно садили дуб червоний. Оскільки всі добре навчені цій справі, то   1500  саджанців посадили швидко. Після завершення роботи під»їхали заступник голови Віньковецької селищної ради В.В.Карпов  та сільський голова с.Пилипи-Олександрівські Л.Є.Колісник. Вони щиро подякували лісівникам за облагородження автотраси. Також говорили про підтримку жителями села добрих справ вартових зелених шат  та соціальне значення цієї дороги. Алея з червоного дуба вздовж лісової дороги стане доброю пам’яткою для наступних поколінь. Її зафіксували на знімках журналісти районної газети «Сільські новини».

     Після трудового десанту всі поїхали на проміжний склад, де мали можливість побачити в дії торцевирівнювач для вирівнювання торців сортиментів лісоматеріалів круглих довжиною 2 – 6 метрів перед навантаженням в автомобільний транспорт. До речі, пристрій виготовлений фахівцями лісгоспу  й не має аналогів.

      Лісничий А.В.Любінецький  провів гостям екскурсію на Віньковецькому розсаднику, розповів про догляд культур в теплицях та на плантації декоративного посадкового матеріалу. Зайшли також і в свинарник, вже облаштований для розміщення свиноматок.

      Гарне враження справила контора Віньковецького лісництва, де проведено  ремонт  та введено в дію опалювальну систему, за сучасними вимогами оформлено кабінет з охорони праці. В залі засідань під керівництвом директора лісгоспу відбулася техрада. Проаналізовано виробничу програму, її фінансово-економічну частину. Предметна розмова йшла про виробництво тріски паливної та  безперебійне постачання цією продукцією споживачів. Директор підприємства І.І.Кирилюк також наголосив на догляді за молодняками та плантаціями новорічних ялин, стані охорони праці на підприємстві, яка є питанням номер один на виробництві. Робітники на підрозділах повинні бути забезпечені зимовим одягом та взуттям, теплими вагончиками, бо зима не за горами.

   Піднято питання заготівлі жолудя та висіву його в розсадниках. Обговорили  діяльність новоствореного Купинського лісомисливського лісництва. Головний лісничий Г.П.Писаренко  провів аналіз ведення лісового господарства за жовтень та окреслив перспективи на листопад. На нараді в розрізі своїх повноважень доповіли заступник директора М.В.Бас, головний економіст В.В.Іванова, провідний інженер з охорони праці С.В.Шутяк.

Прес-служба Ярмолинецького лісгоспу.

IMG_9382 IMG_9395 IMG_9400 IMG_9407 IMG_9410 IMG_9419 IMG_9435 IMG_9440

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*