Охорона праці – понад усе

   У ДП «Шепетівський лісгосп» відбулося засідання комісії оперативного адміністративно-громадського контролю з охорони праці ІІІ та IV рівня. Участь у ньому взяли заступник начальника Хмельницького ОУЛМГ  В.Г.Колесник, головний державний інспектор управління Держпраці у Хмельницькій області О. В.Тимуш, директор лісгоспу В.М. Сасюк, головний лісничий О.В. Заблоцький, начальники підрозділів, інженери та лісничі.
– Збереження життя та здоров’я працівників – першочергове завданням для всіх нас. Кожен працівник на своєму рівні має вживати усіх необхідних заходів для комфортного і безпечного виконання обов’язків –зазначив під час засідання В.Г.Колесник.
О.В. Тимуш наголосила – пріоритет життя і здоров’я працівників, забезпечення координації роботи з фахівцями Держпраці, виконання спільних заходів із профілактики виробничого травматизму, співробітництво в галузі безпеки праці є одними з основних принципів державної політики в галузі охорони праці.
Під час засідання розглядався стан охорони праці в структурних підрозділах лісгоспу. Так, всі працівники забезпечені спецодягом, спецвзуттям, засобами індивідуального захисту, медикаментами. Працівники лісгоспу вчасно проходять навчання з охорони праці та професійне навчання.
На підприємстві завершилась планова перевірка з охорони праці, в ході якої було виявлено незначні порушення. Наразі керівництвом підприємства здійснюється відповідна робота з вирішення санітарно-побутових, організаційних питань, спрямованих на виконання нормативних, законодавчих актів з охорони праці.
Прес-служба Шепетівського лісгоспу.

dsc-0861-71 dsc-0863-69 dsc-0869-1c

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*