ОХОРОНА ПРАЦІ У ДП « СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКЕ ЛГ» – НА НАЛЕЖНОМУ РІВНІ

Робота в лісовій галузі є дуже відповідальною, не важливо – ліс це, чи цех переробки деревини. Тому питанням організації безпечних умов праці в ДП «Старокостянтинівське ЛГ» приділяється значна увага. Щорічно розробляються й діють комплексні заходи для досягнення встановлених нормативів безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, підвищення рівня охорони праці, запобігання виробничого травматизму, професійних захворювань, аварій і пожеж.
На початку 2019 року проведено навчання та атестацію всіх керівників структурних підрозділів, інженерно-технічного персоналу та працівників з охорони праці. За вісім місяців витрати на охорону праці склали 147355 грн. З них на на забезпечення працівників спеціальним одягом, взуттям та засобами індивідуального захисту – на суму 96166 грн, на проведення медичних оглядів працівників – 12022 грн, на придбання медикаментів – 15257 грн. Витрати на проведення цільового навчання з охорони праці , організацію семінарів та оглядів-конкурсів із цих питань та інші становлять 23910 грн.
Керівництво лісгоспу, профком постійно дбають про забезпеченню здорових і безпечних умов праці. Важливо й те, що на підприємстві щомісячно проводяться наради з профілактики виробничого травматизму, покращення стану охорони праці, культури виробництва та належного дотримання виробничої й трудової дисципліни.
Служба охорони праці щомісячно перевіряє стан охорони праці в структурних підпрозділах. Відбуваються засідання комісії адміністративно-громадського контролю третього рівня за станом охорони праці.
На нарадах і семінарах з охорони праці постійно наголошується, що керівникам структурних підрозділів та працівникам необхідно:
– дотримуватись вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки під час проведення лісосічних та інших робіт;
– стежити за дотриманням правил внутрішнього трудового розпорядку, трудової та виробничої дисципліни.
– не допускати до роботи працівників у стані алкогольного, наркотичного сп’яніння, в хворобливому або стомленому стані.
– забезпечити відповідно до норм видачу спецодягу, засобів індивідуального захисту, миючих та знезаражуючих засобів для працівників.
Перевірка відповідності машин та обладнання вимогам правил з охорони праці, пожежної безпеки, дорожнього руху та електробезпеки повинна відбуватися систематично.

Прес-служба ДП “Старокостянтинівський лісгосп”.

зображення_viber_2019-09-23_15-50-09

зображення_viber_2019-09-23_15-53-11

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*