Охорону лісу від пожеж посилено

Охороні лісу від пожеж у  Старокостянтинівському лісгоспі  приділяється велика увага. Цьому слугують різні заходи. Як показує практика,  мінералізовані смуги є одним із найефективніших способів недопущення та розповсюдження  пожеж  на велику територію. Цього року в лісових масивах підприємства прокладено 36 кілометрів нових мінералізованих смуг та проведено догляд за раніше створеними  на відрізку 10 кілометрів.

.Щоб обмежити доступ до лісу в пожежонебезпечний період, перекрито 11 позапланових лісових доріг. Спільно з рятувальниками й поліцією лісівники провели 29 рейдів у лісах, особливо в зонах відпочинку, де завжди людно в літню пору. Під час таких патрулювань відпочивальникам, грибникам роз’яснюють правила поведінки в лісі й поводження з вогнем.

,Роз’яснювальна робота на протипожежну та природоохорону тематику також ведеться в соціальних мережах та друкованих засобах масової інформації.

Варто зазначити, що чітко поставлена охорона лісу від вогню дає хороший результат. За останні роки не допущено жодної лісової пожежі.

Прес-служба ДП «Старокостянтинівське ЛГ»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*