Охорону праці – на вищий рівень

Система управління охорони праці (СУОП) є дуже важливою, адже йдеться про життя та здоров’я людей. Особливість роботи ДП «Старокостянтинівське ЛГ»полягає в тому, що в його підрозділах працюють невеликими бригадами. Контролювати виконання вимог з охорони праці, змінювати мислення, бачення, формувати культуру безпеки праці у них досить складно.
Донедавна підприємство використовувало у сфері ОП традиційні підходи, керуючись законодавчими та нормативно-правовими актами з питань охорони праці. Зараз у лісгоспі змінили підходи, узявши на озброєння принцип запобіжних дій, та почали впроваджувати ризик-орієнтовну СУОП. Тобто це передусім робота з людьми: вплив на їхню свідомість через пояснення, що таке управління ризиками та небезпеками, як їх вивчати, оцінювати, усувати. При цьому чітко виконуються Закон України «Про охорону праці» та нормативно-правові вимоги СУОП.
Так, усі працівники ДП «Старокостянтинівське ЛГ» забезпечені спецодягом, спецвзуттям, засобами індивідуального захисту, регулярно проходять періодичні медогляди,  Закупівля медикаментів відбувається в міру необхідності. В зв’язку з COVID-19 підрозділи забезпечуються антисептиками та масками.

Пресслужба Старокостянтинівського лісгоспу.

1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*