Охороні праці в ДП «Славутське лісове господарство» приділяють велику увагу

      На створення належних, безпечних і здорових умов праці в Славутському лісгоспі щорічно виділяють значні кошти.
Чимала роль також відводиться попереджувальним та профілактичним заходам. Так,  посадові особи разом із інженером з охорони праці постійно оглядають у підрозділах  виробничі будівлі та споруди, автомобілі, трактори, об’єкти підвищеної небезпеки. Оперативно робляться висновки про їх надійність та подальшу експлуатацію.

      Керівники всіх рівнів щодня контролюють за дотриманням трудової й виробничої дисципліни, присікаючи розхлябаність, безпечність, націлюючи на безумовне  виконання робіт згідно з технологічним регламентом, картами, схемами, правилами технічної експлуатації обладнання, з інструкціями з охорони праці. Обов’язкова умова – на небезпечних ділянках працівники повинні трудитися у відповідному спецодязі, спецвзутті та інших засобах індивідуального захисту. Робітники, які не мають відповідних документів (прав, посвідчень, свідоцтв) не допускаються до виконання робіт за  професією. 

     У лісгоспі ведеться оперативний контроль 1,2,3 рівнів з охорони праці. Так, відповідними посадовими особами та лісничими щодня робиться запис в Журнал оперативного контролю з охорони праці 1 рівня, в якому зазначаються дані про стан охорони праці на робочих місцях, допущені порушення під час роботи і вжиті  заходи з усунення виявлених недоліків. Щотижня головний інженер лісгоспу В.В. Туринський розглядає з керівниками структурних підрозділів – начальниками, лісничими, майстрами, ФОПівцями виявлені під час перевірок порушення та ухвалює заходи з їх усунення та недопущення в майбутньому.

     Така наполеглива, вимоглива робота дає результат: протягом трьох попередніх років і в поточному першому півріччі у ДП «Славутський лісгосп» не було жодного випадку травмування працівника при виконанні  службових обов’язків.
 Віктор ГАВУРА,

інженер з охорони праці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*