Охороні праці – особлива увага

У ДП «Шепетівський лісгосп» відбулося виїзне засідання оперативного, адміністративно-громадського контролю з охорони праці IVрівня. У заході взяв участь заступник начальника Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства В.Г. Колесник.

Розглянуто низку важливих питань, зокрема про стан охорони праці в структурних підрозділах підприємства, проблемні питання ОП в галузі лісового господарства та шляхи їх вирішення, вимоги безпеки під час виконання лісосічних робіт та вантажно-розвантажувальних робіт й інші.

Директор лісгоспу В.М. Сасюк зазначив, що на виконання комплексних заходів з охорони праці витрачено 195,4 тис. грн., зокрема на забезпечення спецодягом, спецвзуттям, засобами індивідуального захисту, медикаментами, на навчання, медичні огляди.

Головний лісничий підприємства О.В. Заблоцький повідомив, що за результатами перевірки розроблено та виконуються заходи для усунення виявлених порушень вимог законодавства з охорони праці при виконанні лісосічних робіт, посилено контроль за виконанням посадовими особами підрозділу своїх функціональних обов’язків з охорони праці.

Підбиваючи підсумки засідання комісії, В.Г. Колесник зазначив, що у процесі перевірки були виявлені незначні порушення з охорони праці. Керівництво лісгоспу працює над їх усуненням, Так, виконуються технологічні, організаційно-технічні та санітарно-побутові заходи, спрямовані на забезпечення нормативних, законодавчих актів з питань охорони праці.

Комісія визнала роботу колективу підприємства з питань охорони праці задовільною.

Прес-служба Шепетівського лісгоспу.

DSC_1687 DSC_1692 DSC_1697 DSC_1699

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*