ПАВЛА ЗОЛОТОГО ПРИЗНАЧЕНО Т.В.О. НАЧАЛЬНИКА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО ОУЛМГ

Відповідно до наказу Державного агентства лісових ресурсів  №463-к  від 11.10 2016 р. обов’язки начальника Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства тимчасово покладено на головного спеціаліста-аудитора управління Золотого Павла Степановича.

Представив П.С.Золотого колективу управління перший заступник голови Хмельницької облдержадміністрації  О.В. Гуменний. Попередній начальник управління В.М.Лісовий обраний головою Хмельницького обласного комітету профспілки працівників лісового господарства та деревообробної промисловості. Варто відзначити, що за 19 років керівництва управлінням Віталій Митрофанович багато зробив для розвитку лісового господарства, зміцнення кадрового потенціалу управління й підвідомчих підприємств. Нині Хмельницьке ОУЛМГ входить до числа кращих у лісовій галузі держави, в чому є і його заслуга.

На заході виступили перший заступник начальника управління Володимир Хоптинець та директор Славутського лісгоспу Віктор Сапожнік, які відзначили  внесок  Віталія Лісового  у розбудову  підвідомчих підприємств, подякували йому за сумлінну працю й побажали успіхів на профспілковій ниві, де його великий досвід добре прислужиться дальшому розвитку лісового господарства Хмельниччини.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

img_1202 img_1064 img_1100 img_1118 img_1143 img_1154 img_1166 img_1178 img_1185

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*