Павловнія справджує надії

Є таке дивовижне дерево, яке росте набагато швидше, ніж тополя і верба та за 5 років досягає висоти20 м. А зветься воно – павловнія або «дерево фенікс». Ця порода не виснажує родючий шар ґрунту, дає нові пагони після вирубки і не вимагає повторної посадки дерев протягом повних 4-5 робочих циклів. Тобто після кількох вирубок павловнія буде проростати знов і знов. Деревина легка і рівна, по текстурі максимально схожа з ясенем, по щільності та міцності – до сосни.Окрім цього, павловнія має ще один плюс — навесні дерева неймовірно красиво цвітуть.Запах дуже приваблює бджіл, а тому розміщення пасіки поблизу плантації приноситиме додатковий прибуток.

Працівники ДП «Новоушицьке лісове господарство» в травні 2019 року посадили 0,2 гектара павловнії Clone in Vitro 112. Саджанці акупилиіз закритою кореневою системою для хорошої приживлюваності та подальшого успішного росту. На сьогоднішній день, після першого технічного зрізу біля кореневої шийки, що проводився навесні цього року, павловнія вже досягла 5 м висоти.

У червні та серпні цього року в лісгоспі посадили ще дві ділянки по 0,1 гектара. Лісівники дбайливо доглядають та уважно стежать за ростом та розвитком павловнії

Прес-служба Новоушицького лісгоспу.

2 3 4 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*