Патрулюють лісові масиви, створюють мінералізовані смуги

   Щоб  захистити зелене багатство від пожеж, лісівники Новоушицького лісового господарства працюють, не покладаючи рук. Так, регулярно проводяться патрулювання лісових масивів, рейди в місцях відпочинку населення. Ведеться роз’яснювальна робота на протипожежну тематику серед відпочивальників та у засобах масової інформації.

   Одним із ефективних методів боротьби з вогненною стихією є мінералізовані смуги – лінійні ділянки, що межують з лісовим масивом, штучно звільнені від горючих матеріалів. Мінеральний шар ґрунту оголюється, а дерен, трава, хвоя, листя та інші займисті матеріали  присипаються землею. Така смуга перешкоджає поширенню низової пожежі на інші ділянки лісового масиву.

   З початку року лісівники підприємства провели догляд за вже існуючими мінералізованими смугами протяжністю 7 км у Струзькому та Зеленокуриловецькому лісництвах. Важливу роботу виконують трактором з лісовим культиватором КЛБ – 1,7. На третій квартал 2021 року ще заплановано здійснити догляд за мінералізованими смугами протяжністю 10 км.

Пресслужба Новоушицького лісгоспу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*