ПЕРШІ АУКЦІОННІ ТОРГИ ДЕРЕВИНОЮ В НОВОМУ ФОРМАТІ

Сьогодні, 7 грудня відбулися додаткові електронні аукціонні торги з продажу необробленої деревини, заготовленої лісогосподарськими підприємствами Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства.
Вперше в Україні торги проводилися в новому форматі, який дав можливість всім покупцям попередньо, прямо на складах підприємств здійснити огляд лісопродукції, яку виставили на аукціонні торги.
   Адреси, геолокацію складів і торгових майданчиків для зручності покупців товарна біржа «Подільська» виставила на своєму сайті завчасно. А всю продукцію лісівники сформували в лоти за фактичними діаметрами, довжиною, сортами, породним складом тощо. Це стало ще одним кроком до удосконалення механізму реалізації необробленої деревини, дало можливість спростити процедуру купівлі продукції, яка відповідає технічним завданням та виробничим цілям.
Як зазначив начальник Хмельницького ОУЛМГ Петро Пешко, споживач гарантовано купує те, що бачить. А це в свою чергу забезпечує прозорість та відкритість ринку, дозволяє знизити можливі виробничі ризики та гарантує рівні умови всім учасникам торгів.
Електронні торги проходили в два етапи. Спочатку покупці з багатьох регіонів України оглянули на складах держлісгоспів лісопродукцію (деревину круглу дубову та ясеневу) і зареєструвалися.

Потім 7 грудня відбулися електронні аукціонні торги на товарній біржі «Подільська», в яких взяли участь десять підприємств області та інших регіонів України. Реалізовано всю виставлену деревину (230 кубометрів) на суму 1 мільйон 706 тисяч 440 гривень.

Варто зазначити, що завдяки торгам у новому форматі встановилася ринкова ціна продукції. Отож державні лісогосподарські підприємства краю й надалі реалізовуватимуть деревину цінних порід у новому форматі.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

 051dfb3c8e8677ba67243cd791138680_930_0_0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*