Перші заходи акції «Створюємо ліси разом»

        Стартувала акція Держлісагентства  «Створюємо ліси разом» у рамках програми Президента України «Зелена країна». Лісівники державного підприємства «Ярмолинецьке лісове господарство»  активно включились в роботу згідно із запланованими заходами.

    Працівники державної лісової охорони підприємства 1 жовтня відвідали дошкільні та шкільні заклади освіти.

    Лісничий Городоцького лісництва Сергій Садовий та помічник лісничого Михайло Яблонський побували в Лісоводському закладі дошкільної освіти «Сонечко». Їх радо зустріли вихованці  старшої групи й вихователі Валентина Загурська та Леся Рибак.

     Майстер лісу  Віньковецького лісництва  Олександр Миронов зустрівся з учнями 7 класу Майдан-Олександрівського ліцею. Зустріч допомогли організувати вчителі  Лілія Побережна та Оксана Миронова.

    Помічник лісничого Купинського лісомисливського лісництва Андрій Головко зустрівся з старшокласниками Левадівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор школи Ірина Гураш).

      Лісівники розповіли школярам про важливість професії лісівника, про охорону лісових багатств та екологічні проблеми місцевих регіонів. Вони також проінформували про мету та завдання акції «Створюємо ліси разом» і запросили дітей із батьками, вчительські колективи приєднатися до висаджування дерев в своїх місцевостях.  Заходи Акції триватимуть до 30 листопада. 

Пресслужба Ярмолинецького лісгоспу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*