Петро Пешко в складі урядової делегації відвідав Катар

У місті Доха відбулося перше засідання спільної міжурядової комісії з економічного, торговельного й технічного співробітництва між  Україною та Катаром під співголовуванням першого віце-прем’єр-міністра-міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва та міністра торгівлі і промисловості держави Катар Алі бін Ахмеда Аль Куварі.

 Обговорювалися питання в торговельно-економічній, інвестиційній сферах, галузях транспорту, зв’язку, сільського господарства, туризму, розвитку підприємництва.  Підписано Протокол, у якому визначено ключові домовленості щодо подальшої співпраці у відповідних сферах. Форум продемонстрував українські можливості, дав змогу представникам нашого бізнесу встановити прямі ділові контакти.

 Після завершення візиту ми попросили начальника Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства Петра Пешка, який перебував у складі делегації, коротко розповісти про перспективи співпраці наших лісівників з катарцями.

   — Передусім зазначу, що Катар — одна з найбагатших країн світу, — сказав Петро Степанович. — Але вона імпортнозалежна, бо фактично нічого не виробляє. Приміром, тамтешнє сільське господарство задовільняє лише десять відсотків потреб населення. Отже  ринок нових партнерів для нас є дуже цікавим і перспективним у частині інвестиційних проектів, інновацій та збуту своєї продукції.  Катарці  проявили великий інтерес до закупівлі готових виробів із деревини, палетної заготовки, пиломатеріалів цінних порід, а також недеревної продукції, такої, як лісові ягоди, горіхи, різні види меду та інше.  Їх також зацікавило полювання в українських лісах.

   Зараз готуємо презентацію продукції підприємств обласного управління лісового та мисливського господарства. Найближчим часом вона буде представлена в Торгово-промисловій палаті Катару. Переконаний, нас чекає плідна й взаємовигідна співпраця з цією близькосхідною країною.

На фото: Степан Кубів і Петро Пешко (справа) з представником уряду Катару; робоча зустріч.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

viber image

Катар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*