Петро Пешко: “За перше півріччя поточного року лісівники Хмельниччини продали стільки дров паливних, що й за весь 2021-й”

На Хмельниччині у порівнянні з минулим роком попит на дрова паливні зріс вдвічі. Адже через російську агресію жителі області побоюються перебоїв з газопостачанням.

Начальник Хмельницького обласного управлння лісового та мисливського господарства Петро Пешко розповів: “За перше півріччя поточного року підприємства ХОУЛМГ реалізували майже 75 тисяч кубометрів дров паливних. Це фактично така ж кількість, яку ми продали за весь минулий рік. До кінця року лісгоспи готові поставити на ринок ще понад 50 тисяч кубометрів дров’яної деревини непромислового використання. Цього обсягу цілком достатньо для потреб місцевого населення”.

Ціни на дрова паливні на Хмельниччині коливаються від 500 до 1200 грн за кубометр. Також деякі підприємства пропонують одразу дрова колоті. Але за них доведеться заплатити дорожче. Адже транспортування дров із лісу на склад, робота майстрів, паливо-мастильні матеріали – все це додаткові витрати.

Придбати дрова на Хмельниччині можна легко в лісовому Інтернет-магазині. https://kmlisshop.org.ua/lisoprodukcija.html

Обираєте товар, обсяг, спосіб доставки, оплачуєте замовлення і чекаєте на продукцію.

Попит на тверде паливо – шалений. В результаті – великі черги. Практично всі лісгоспи мають замовлення на місяць-два вперед. Тому дрова потрібно буде трохи зачекати.

Робіть замовлення, а лісівники потурбуються про те, щоб у кожній оселі було тепло.

Пресслужба Хмельницького ОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*