Петру Антоновичу Стецюку – сімдесят!

 Він віддав  лісовому господарству 46 років. Завдяки великій працелюбності, наполегливості, організаторським здібностям став знаним фахівцем галузі не тільки на Хмельниччині, а й у державі.

 Петро Стецюк гартувався як спеціаліст на різних ділянках: був майстром лісових культур, лісотехніком, майстром лісу Зіньківського лісництва, лісничим Сатанівського лісництва Ярмолинецького лісгоспу. Його уміння об’єднувати навколо себе людей, націлювати їх на ударну працю не залишилися непоміченими – у  2002 році Петра Антоновича призначили директором Новоушицького лісгоспу. На цій посаді, до виходу на заслужений відпочинок він пропрацював вісімнадцять років.

Під його вмілим керівництвом підприємство економічно зміцніло, перейшло на сучасні методи вирощування лісу, добилося раціонального та невиснажливого використання лісових ресурсів. Також успішно розвивалося побічне лісокористування, яке зараз дає чималі доходи.

За сумлінну працю, новаторство відмінник лісового господарства П.А. Стецюк нагороджений Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України, нагрудними знаками за десять, двадцять і тридцять років бездоганної служби в державній лісовій охороні, ювілейною медаллю «Двадцять років Незалежності України». Йому присвоєно високе звання «Заслужений лісівник України». Високо оцінили роботу Петра Антоновича  і земляки, обравши його депутатом Новоушицької районної ради двох скликань. Портрет знаного лісівника заносився на обласну та районну дошки пошани.

Дорогий Петре Антоновичу, у день ювілею лісівники Хмельниччини бажають Вам міцного здоров’я, добробуту, щастя!

 З роси і води Вам!.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*