Планові навчання з охорони праці

На базі Сатанівського та Віньковецького лісництв  Ярмолинецького лісгоспу відбулися семінар-наради   «Порядок проведення атестації робочих місць. Надання додаткових щорічних відпусток».  Із робітниками працювали Королівський Д.І. – головний державний інспектор відділу з питань експертизи умов праці управління Держпраці в Хмельницькій області; Пушкін В.В. – страховий експерт з охорони праці відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Ярмолинецькому районі; Шутяк С.В. – провідний інженер з охорони праці лісгоспу; лісничі Віньковецького та Сатанівського лісництв Любінецький А.В. і Стецюк В.П..

Королівський Д.І. зазначив, що сьогодні актуальність проведення атестації робочих місць за умовами праці не зменшується. Населення області, як і всієї держави, старіє, люди готуються до виходу на пенсію, в тому числі і ті, хто працює у важких і шкідливих умовах. Щоб вийти на заслужений відпочинок на пільгових умовах за списком №1 чи №2, працівникові  необхідно підтвердити це право. А воно, як відомо, підтверджується лише за результатами атестації робочих місць, яка згідно із законодавством проводиться  один раз на 5 років. Виступаючий детально розповів про пільги працівникам зі шкідливими умовами праці, а також про  додаткові відпустки.

Пушкін В.В. зосередив увагу на порядку проведення розслідування нещасних випадків на виробництві.

Лісничі Сатанівського та Віньковецького лісництв проінформували про соціальний захист працівників, які трудяться в шкідливих і небезпечних виробничих середовищах та  про нарахування доплат за результатами атестації  робочих місць.

Прес-служба Ярмолинецького лісгоспу.

2 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*