Подарунки від ДП «Славутське лісове господарство»

Привітати юних лісівників, педагогів комунального позашкільного навчального закладу Центр туризму і краєзнавства учнівської молоді  з Новим роком та Різдвом Христовим  до закладу прибув лісничий Нетішинського лісництва Андрій Ткачук.

Вихованці гуртка «Юні лісівники» –  активні учасники природоохоронних акцій «Майбутнє лісу в твоїх руках»,  «За чисте довкілля», «Годівничка», «Обережно мурашники». Діти висадили 370 червоних дубів на честь 370-річчя Пилявецької битви, більше 5000 маленьких сосен. Вони також успішно виконують значну роботу зі збереження природи, охорони та захисту лісів.

Як і годиться на святах, не обійшлося без подарунків. Працівники ДП «Славутське лісове господарство» вручили вихованцям солодощі. Діти, в свою чергу, щиро подякували директору підприємства В.В. Сапожніку    та його колегам за добрі слова та дбайливе ставлення.

Олена МАТУС,

директор ЦТКУМ.

??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ???????????????????????????????

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>