ПОДАРУНКИ ІЗЯСЛАВСЬКИХ ЛІСІВНИКІВ ШКОЛІ

У Михельській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Ізяславського району відбувся День знань. На святі були присутні директор     ДП « Ізяславське лісове господарство» П.І. Курельчук, лісничий Михельського лісництва І.Д.Мартинов, бухгалтер апарату управління  Т.Ю.Гайдамака, який є випускником цієї школи.

На базі школи в 2006 році  створено учнівське лісництво «Паросток», яке входить в п»ятірку кращих лісництв  області. За ним закріплена ділянка  в Михельському лісництві, де учні проводять наукові та практичня заняття. За десять років  між Михельською школою та Ізяславським лісовим господарством встановилися міцні партнерські стосунки.

Керівництво лісгоспу та лісничі проводять теоритичні та практичні заняття, підприємство матеріально зацікавлює дітей. В свою чергу шкільне ліснитво та учні  допомагають підприємству на весняних лісокультурних роботах, виготовляють шпаківні, вирощують декоративний посадковий матеріал, беруть активну участь в акціях «Майбутнє лісу в твоїх руках», «Посади своє дерево», «Чисте довкілля» та в конкурсах на кращий малюнок і твір на  лісівничу тематику.  Щодо шкільного ліснитва, то учням з  дитинства прищеплюють любов до лісу та до природи рідного краю. А в подальшому  випускники  шкільного ліснищтва вступають до лісогосподарських навчальних закладів. Після  закінчення  навчання їх приймають на роботу в Ізяславський лісгосп.

Так, випускник, лісничий  шкільного лісництва Олександр Калитюк    зараз працює інженером лісового господарства, а Тарас Гайдамака  –  бухгалтером в Ізяславському лісовому господарстві. Випускники Михельської школи: Віталій Зайчук  – головний лісничий лісгоспу, Олександр Клімчук  -старший майстер та Олександр Палічук   – майстер лісу Лютарського лісництва. Багато випускників цієї школи працюють в різних підрозділах підприємства на керівних та робітничих посадах.

У  День  знань ( перший дзвоник),  враховуючи те, що, шкільне ліснитво створене в Михельській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, директор  ДП «Ізяславське лісове господарство» Петро  Курельчук   вручив  подарунки, які досить потрібні школі в її роботі.

Прес-служба Ізяславського лісгоспу.

DSC_0131 DSC_0085 DSC_0113 DSC_0123

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*